Reja – Materiały do budowy kompozytów

INTEC S.r.l.

Intec S.r.l. to włoski producent surowców dla przemysłu kompozytowego, specjalizujący się w materiałach do produkcji form i modeli oraz klejach i szpachlówkach, które razem tworzą linię produktów Slem.

Intec oferuje bardzo szeroki asortyment produktów do każdego etapu produkcji modelu od past modelarskich przez żywice i żelkoty narzędziowe po szpachle do naprawy i wykończenia powierzchni. Nad rozwojem past modelarskich i żywic formierskich firma pracuje od wielu lat, budując swoje doświadczenie na współpracy z największymi stoczniami jachtowymi na świecie oraz firmami, dla których budowa form i modeli stanowi podstawę działalności. Daje jej to istotną przewagę na tym polu w porównaniu do innych producentów, dla których systemy narzędziowe stanowią jedynie uzupełnienie oferty.

Drugim flagowym produktem Inteca są kleje. Klienci mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza klejów poliestrowych i winyloestrowych zarówno uniwersalnych jak i do bardziej specjalistycznych zastosowań.

Produkty tego producenta można znaleźć w następujących kategoriach produktowych: ŻYWICE NARZĘDZIOWE, PASTY MODELARSKIE, KLEJE POLIESTROWE, PIELĘGNACJA POWIERZCHNI

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.