Reja – Materiały do budowy kompozytów

Loctite

​Początki firmy sięgają lat 50-tych dwudziestego wieku i już od razu innowacyjność stała się jej cechą rozpoznawczą. Pierwszymi produktami były uszczelniacze anaerobowe, rozwiązujące problem luźnych nakrętek w maszynach i urządzeniach. Kolejny krok to wynalezienie klejów cyjanoakrylowych – popularnie zwanych „superglue”.

Od 1997 roku marka Loctite, stała się częścią koncernu chemicznego Henkel ale poszukiwanie nowych materiałów i rozwiązań jest dalej motorem napędowym rozwoju firmy. Dziś Loctite znane jest z szerokiej gamy klejów i uszczelniaczy, dostarczając rozwiązań w całym spectrum technologii klejenia i procesów produkcyjnych. Są one stosowane w różnorodnych branżach, takich jak elektronika, przemysł motoryzacyjny, jachtowy, lotniczy, biomedyczny oraz w wielu gałęziach przemysłu produkcyjnego.

Przy produkcji laminatów zastosowanie znajdują wyroby Frekote®. Są to systemy rozdzielaczy do form gwarantujące najwyższą jakość w połączeniu z łatwością stosowania.

Środki antyadhezyjne Frekote® są chętnie wybierane przez producentów wyrobów kompozytowych oraz producentów przemysłu gumowego na całym świecie. Po nałożeniu na powierzchnię formy, żywice i oddzielacze do form Frekote tworzą cieniutkie stabilne termicznie powłoki, które są chemicznie połączone z powierzchnią formy i gwarantują wielokrotne oddzielanie pomiędzy aplikacjami bez powstawania zanieczyszczeń oraz pozwalają na zmniejszenie kosztów produkcji. Te niezawodne środki, gwarantują szybką aplikację, estetyczne lśniące wykończenie powierzchni, oraz zapewniają maksymalną ilość odformowań pomiędzy aplikacjami a ich różnorodność pozwalana na dobranie preparatów do każdego procesu produkcyjnego.

Produkty tego producenta można znaleźć w następujących kategoriach produktowych: ŚRODKI ROZDZIELAJĄCE

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.